ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu

ESE MALTA DİL OKULU

ESE Malta Dil Okulu modern öğrenme olanakları, mükemmel okul yerleşkesiyle ve iletişimsel öğretim odaklı yaklaşımıyla birlikte kişiye özel hizmet 7/24 öğrenci desteğini sunmaktadır. Kendinizi ESE Malta Dil Okulu’nda ayrıcalığınızı hissedeceksiniz. İngilizce öğretimi metodolojisinde sürdürülen programın merkezinde öğrenen bulunmaktadır. Öğretmenlerin desteğiyle öğrencilerin başarısını arttırmak için bireylerin aktif öğrenme sürecine dahil olması ve etkileşim için maksimum fırsatlar sunulmaktadır. ESE Malta Dil Okulu öğrenciler tarafından 2012’den bu yana dört yıl üstüste “En İyi Malta Dil Okulu” seçilmesinden onur duymaktadır. Bu ödül öğrenciler tarafından yazılı yorumlarla beirlenen uluslararası eğitim sektöründe benzersiz bir ödüldür.  ESE Malta Dil Okulu 2016 yılında da bu başarıyı devam ettirmek için sabırsızlanmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu 1996 yılından beri tüm dünyada her yaştan öğrencilere kaliteli genel İngilizce, yoğun İngilizce,  iş İngilizcesi ve sınav hazırlık kursları sunmaktadır. ESE Malta Dil Okulu öğrencilere ilk etapta yerleştirme testi uygulayarak bulundukları dil seviyesinin ne olduğunu belirleyerek doğru bir başlangıç yapmasını sağlar.

ESE Malta Dil Okulu, Malta’da dil öğrenmeyi daha keyifli hale getirmektedir. Konumu, sağlıklı ve hijyen restoran&kafeleri, nitelikli personel ve eğitim kadrosu, heyecan verici serbest zaman etkinlikleri, interaktif yazı tahtaları ile ücretsiz wifi ve son teknoloji ile boyunca klimalı modern derslikleri ile eğitimi her açıdan destekleyen yüksek kaliteyi sizlere sunmaktadır.

İNGİLİZCE KURSLARI

YETİŞKİN KURSLARI

Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce

ESE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursu ile, İngilizcenin tüm temel dil becerilerini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma), dil bilgilerini geliştirmesi ve daha akıcı hale getirmesi amaçlanmaktadır. ESE Malta Dil Okulu öğrencilerinin kelime dağarcığını arttırması, günlük konuşma dilini ve  telaffuzlarını geliştirmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla eğitim programını haftada 20 veya 30 ders seçenekleriyle iki şekilde oluşturmuştur.

ESE Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursu ile,  öğrencinin akıcı bir İngilizceye sahip olması, İngilizce dil düzeyini geliştirmesi ve İngilizceyi anlama, günlük yaşam ile ilgili dört temel dil becerilerini geliştirmesi amaçlanır. Buna bağı olarak birebir derslerle grup çalışma oturumları birleştirilerek çok yönlü bir program oluşturulmuştur. Bu sayede hem birebir seanslarla özel ihtiyaç alanlarına odaklanmanız sağlanır hem de grup etkileşiminin faydalarını sizlere sunar. ESE Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursunu 20 ders genel İngilizce ve 10 ders birebir İngilizce şeklinde çerçevesini oluşturmuştur. Ayrıca kayıt anından kurs bitimine kadar ESE E-Öğrenme portalına ücretsiz erişim sağlayarak İngilizcenizi geliştirmenizi desstekleyebilirsiniz.

Uzun Dönem Genel İngilizce

ESE Malta Dil Okulu Uzun Dönem Genel İngilizce program çatısı altında İngilizce öğrenmedeki tüm açaları kapsamasının yanısıra okul içi veya dışında pratik yaparak dil becerilerinizi kalıcı hale getirmenizi, eğitim, sosyal ve kültürel açıdan farklı deneyimleri yaşamanızı gözetmektedir. ESE uzun vadeli programını takip ederek İngilizce dil seviyenizde akıcı ve doğru bir gelişimin sağlandığını belirgin bir şekilde hissedeceksiniz. Kariyer veya kişisel ihtiyaçlardan ötürü genel dil düzeyinizi yükseltmek istiyorsanız bu programı dikkatle incelemelisiniz. Dersler hafta bazında 20 veya 30 ders şeklinde programlanmış olup mmaksimum on iki kişilik dersliklerde eğitim sürdürülmektedir.

Mini Sınıf

ESE Malta Dil Okulu etkin konuları tartışmak, kelime hazinenizi güçlendirmek, telaffuzda ve dört temel dil becerilerinizde başarıyı yakalamak için en fazla altı kişi ile sınırlandırılmış Mini Sınıf gruplarını oluşturmuştur. Fazla kişi sayısının eğitim esnasında dikkatinizi dağıtacağını düşünüyorsanız ve küçük gruplarda odaklanma başarınız yüksek ise mini gruplar sizin oldukça ideal bir seçenektir. Burada ayrıca dikkat edilen bir diğer durum ise katılan öğrencilerin spesifik ihtiyaçları dersin kazanımları boyutunda göz önünde bulundurulur. Bu gruplarda daha fazla konuşma ve sorgulama şansını yakalarsınız.

Özel Ders

ESE Malta Dil Okulu esnek süreye sahip  Özel İngilizce Ders aracılığıyla İngilizce öğrenmeniz veya geliştirmeniz için dersler bağımsız ihtiyaçlarınızın etrafında şekillenerek planlanmaktadır. Ders başında ihtiyaç analizi yapılarak muhtemel ihtiyaçlarınız belirlenmektedir. Bu sayede belki de farkında olmadığınız eksikleriniz de dahil olmak üzere belirlenen ihtiyaçlarınız ve istekleriniz dersin hedeflerini belirleme de önemli bir kriter oluşturmaktadır. Özel ders bünyesinde öğrenme stilinizin de nasıl olduğu büyük önem taşımaktadır.

İş İngilizcesi ve Yoğun İş İngilizcesi

ESE Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursunu takip etmek isteyen bireylere kaliteli eğitim imkanını sunmaktadır. İş için gerekli temel becerileri kazandırmayı hedefleyen bu programı başarı ile sonlandırdığınızdda iş toplantılarında daha üst düzey bilgiye sahip olacak ve kendinize güveninizi arttıracaksınız. Bu gruplara katılabilmeniz için A2 (Pre-intermediate) seviyesinde İngilizce dil seviyesinde olmanız şartı aranmaktadır. En çok altı kişilik sınıfllarda haftalık 20 ders şeklinde oluşturulmuştur. ESE Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi Kursu ile daha yoğun şekilde dersleri tamamlamak isteyen bireyler 20 grup+10 bireysel ders seçeneğini de tercih edebilir. Bu şekilde grup ile genel iş yaşmının kaidelerini tartışabilme ve grup etkileşiminde aktif rol oynama imkanı bulurken alacağınız özel derler ile bireysel eksiklerinizi gidermeye yönelik çalışmalar yapabileceksiniz.

+50 Yaş Programı

ESE Malta Dil Okulu kültür ve eğlence faaliyetlerini İngilizce derlerini birleştiriyor. Öğrenmede yaş gruplarının önemini bilen bir eğitim kurumu olarak +50 Yaş Programını oluşturmuştur. Olgun öğrenci tasarımıyla seyahat ve günlük yaşamda işlevsel dil öğrenmek isteyen yetişkinlerin hedeflerini gerçekleştirmektedir. ESE Malta Dil Okulu öğrencilerin rahat ve informal eğitimle de dil öğrenme istekleri desteklenmektedir. En fazla 12 kişilik sınıflarda, haftada 20 ders ile hazırlanmış nu program dünyanın her hangi bir yerinde ingilizce ile kolay iletişim kurmak için gerekli anahtar kelimeleri öğretmek, genel düzeyi arttırmak ve fonksiyonel olarak kullanılabilecek durumsal İngilizce deyimleri aktarmak ve çeşitli aktivitelerle uygulamaya dönük çalışmalara fırsat tanımayı amaç edinmiştir.

Aile Paketi Kursu

ESE Malta Dil Okulu ailenizle heyecan verici tatilini İngilizce öğrenmekle bütünleştiriyor. Bu harika adım için ESE Aile Paketini hazırlamıştır. Aile paketi ile birinci sınıf bir konaklama ile genel ingilizce kursunu birleştirerek tüm aile için ESE Malta Dil Okulu tarafından dizayn edilmiştir. 8-18 yaş aralığındakiler ve +18 yaş grubu yetişkinler için tüm seviye gruplarında haftada 20/30 ders grup seçenekleri sunulmaktadır.

AKADEMİK KURSLAR

Sınav Hazırlık Kursu

ESE Malta Dil Okulu akademik İngilizce kursu yıl içinde her altı haftada bir pazartesi günleri başlar. 24-30-36 hafta süreli kurslardır. Kurs sonunda öğrenciler 6-8 hafta TOEFL , IELTS uluslararası sertifika kurslarına devam edebilirler.

Cambridge Malta

Cambridge sertifikalar İngiltere’de işverenler ve üniversiteler tarafından kabul edilmektedir ESE Malta KET, PET, FCE, CAE ve CPE sınavları kursu verilmektedir. Cambridge sınavlar yılda üç- dört kez yapılmaktadır.  Cambridge KET – A2, PET – B1, FCE – B2, CAE – C1, CPE – C2 seviyelerinde olan öğrenciler sınava katılabilir.

IELTS Malta

IELTS (International English Language Testing System) lisans veya lisansüstü üniversite kayıtlarına ihtiyacı olan öğrenciler ESE Malta Dil Okulu ELTS kurslarına devam edebilirler. IELTS sınavı her ay yapılmaktadır.  ESE Malta ELTS kursları minimum 6 haftadır.

TOEFL IBT Malta

TOEFL IBT (Yabancı Dil İngilizce Testi – İnternet Tabanlı) akademik çalışma için İngilizce dil yeterlilik düzeylerini kanıtı olarak uluslararası düzeyde tanınan sertifikadır.  TOEFL Amerika ve Kanada üniversitelerinde geçer

Akedemik Dil Kursu

ESE Malta Dil Okulu Akedemik Dil Kursu ile akademik olarak bilgi düzeyini arttırmak ve sağlam bir gelişim sağlamak amacıyla akademisyen, üniversite, lisans ve lisansüstü eğitim gören öğrencilere yönelik daha spesifik konuları içeren bir eğitim programı tasarımını uygulamaktadır. Burada maksimum 12 kişilik sınıflarda haftada 30 saatlik bir eğitim ile 24-30-36 haftalık kurs seçeneklerini sı-unmaktadır. Bu kurs için varolan dil seviyenizin en az A2(Pre-İntermediate) olması gerekmektedir.

Uluslararası Hazırlık Kursu

ESE Malta Dil Okulu Uluslararası Hazırlık Kursu aracılığı ile İngiltere, Kanada, ABD, Malta ya da Avustralya gibi İngilizce konuşulan bir ülkede akademik çalışmalarını ilerletebilirsiniz. Uluslararası Hazırlık Kursu dünya çapında 30’dan fazla üniversite tarafından kabul edilmektedir.

GENÇ KURSLARI

Küçük Çocuk Kursları / 8-11 Yaş

ESE Malta Dil Okulu özel olarak tasarladığı Young Learnes Programında bu yaş grubu için düzenlenen çeşitli aktivitelerle ders dinamiğini arttırmayı hedeflemektedir. Öğrenmeyi kolaylaştırıcı ders planı ile çocuklara eşlik ederken küçük yaşta edineceği bilgileri kalıcı hale getirmelerini ve yaşamlarına yansıtmaları için çaba göstermektedir. Oyun, şarkımüzik, film, yaratıcı etkinlikler gibi birçok öğrenme stratejisini kurs içerisinde kullanmaktadır. Program yaşlara göre gruplandırılmış ve 15 kişilik sınıflarda haftalık 20 ders olarak şekillendirilmiştir. Çocukların kişilik gelişimlerini dikkate aarak özgüven sağlama ve motivasyonunu yükseltmeyi amaçlamıştır. Gün içeindeki tüm zamanını kapsayan programla çocuklar hem unutulmaz bir vakit geçirecekler hem de İngilizce öğrenmenin heyecanını hissedeceklerdir. Program süresince ESE Malta Dil Okulu olarak çocuğunuza her zaman denetimi sağlayacak bir yetişkin mutlaka olacaktır. Program çerçevesinde bowling, splash, eğlenceli su parkı ve çeşitli yerleri ziyaret gibi aktivitelerle donatılmıştır.

Çocuk Kamp Programı / 12-14 Yaş

ESE Malta Dil Okulu Junior Camp Programını çocukların yirmi dört saat gözetimde dil öğrenme ve etkinlik programı olarak tasarlamıştır. Programda haftalık seçenekler olarak 20 veya 30  genel İngilizce dersi ve 20genel+10bireysel ders sunulmaktadır. Tüm dersler yerleşke içinde yapılmaktadır. ESE Malta Dil Okulu Junior Camp Programında çocukların yaş ve seviyelerine uygun içerik ve konulara dayandırılarak problem çözme etkinlikleri, rol oynama, anketler, deneyim paylaşımı ve okuma faaliyetleri gibi yöntem ve tekniklere yer verilmiştir. Uygulamadaki deneyimi arttırmak için kurgulanan gezi, spor ve eğlence içerikli takım çalışmalarıyla çocuklar Malta’nın tadını çıkartacaklardır.

Genç Klüp Programı / 14-17 Yaş

ESE Malta Dil Okulu ESE Teen Club Programı her şey dahil olarak düzenlemiş ve İngilizce öğrenimini yaşa uygun faaliyetlerle destekleyerek dinamik bir süreç oluşturmuştur. Haftalık 20 ila 30 ders seçenekleriyle on beş kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Program genel ve yoğun olarak seçenekli halde sunulmuştur. Genç öğrenciler sosyal olarak kendilerini besleyecek ve dil öğrenmenin zorluğunu bu programla yok ederek kendi duygu ve düşünceleri ifade edebilir ve güncel olaylar üzerinde rahat olarak konuşabilir seviyeye gelecektir.

Genç Yetişkinler +17

ESE Malta Dil Okulu Young Adults Programı ile gençler hem Malta’da keyifli bir tatil yaşayacaklar hem de İngilizceyi yaşayarak öğrenme fırsatına sahip olacaklardır. ESE Malta Dil Okulu Young Adults Programı ile İngilizcenin tüm temel dil becerilerini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma), dil bilgilerini geliştirmesi ve daha akıcı hale getirmesi amaçlanmaktadır. ESE Malta Dil Okulu öğrencilerinin kelime bilgisini arttırması, günlük konuşma dilini ve  telaffuzlarını geliştirmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla eğitim programını haftada 20 veya 30 ders genel İngilizce ve 20 genel+10 bireysel ders seçenekleriyle üç şekilde oluşturmuştur. On iki kişilik sınıflarda hızlı tempolu öğretimin içinde güncel olaylar tarışmaları ve akıcılık için konuşma aktiviteleri yer almaktadır.

Milan Çocuk Futbol Kampı & İngilizce / 10-16 Yaş

ESE Malta Dil Okulu Milan Çocuk Futbol Kampı & İngilizce ilefutbol aşkından vazgeçemeyen öğrenciler için profesyonel futbol eğitimini ve genel ingilizce ile birleştirmeyi hedeflemiştir. Haftada 20 ders+futbol eğitimi olarak tasarlayan ESE, Milan Junior Club çatısında nitelikli antrönörlerle yüksek standartları yakalamıştır. Bu kamp İtalyan Futbol Federasyonu tarafından onaylanmıştır. Ayrıca bu kampta  filizlenen geleceğin futbol yıldızları AC Milan tarafından farkedilme fırsatını yakalamaktadır. Seçilen bazı öğrenciler MJC Milan’a çalışmalara katılması için bir günlüğüne davet edilebilir.

Ekstrem Sporlar /+16

ESE Malta Dil Okulu Eksterm Sporlar Programında İngilizce dil kursu ile kara ve deniz sporlarından oluşan beş sporu aynı kombinasyonda buluşturmuştur. Öğrenciler İngilizce öğrenimine dair tüm hedeflerini gerçekleştirirken uzmanlar eşliğinde çeşitli spor aktivitelerini gerçekleştirecektir. ESE Malta Dil Okulu sporun sağlıklı yaşam ve olumlu psikolojik etkilerinden faydalanarak iyi bir dil eğitim organizasyonunu sağlamıştır. Haftada 30 ders genel İngilizce veya 20 genel+10 bireysel ders seçenekleriyle en fazla 15 kişilik sınıflar oluşturulmuştur.

İngilizce ile Dalış / +12 ve İngilizce ile Yelken / +12

ESE Malta Dil Okulu farklı yaşam odaklarını profesyonel destek ile karşınıza getirmektedir. Bu bakımdan ESE, İngilizce ile Dalış ve  İngilizce ile Yelken gruplarını oluşturmuş ve Akdenizin kristal sularına dokunma güzelliğini sunmuştur. On beş kişilik sınıflarda 20/30 genel ingilizce ya da 20 genel+10 bireysel ders seçenekleriyle İngilizce eğitimini tam kapsamlı olarak sunmuştur. ESE Malta Dil Okulu vakit kalitenizi yükseltmeniz ve öğrenim veriminizi arttırarak iyi bir deneyim yaşama arzusundaki sizleri bekliyor.

ESE MALTA DİL OKULU KONAKLAMA

Aile Yanı

ESE aileleri öğrencini beslenmesine dikkat eder , alerjik sıkıntılara sebebiyet vermeyecek yemekler yaparlar.Öğrenciler ESE aileleri ile İngilizce pratik yapabilirler.

ESE Okul Yurdu

Odalar 2 tek  yataklı, özel banyo, telefon, televizyon, sınırsız internet bağlantısı, klima bulunmaktadır. Kahvaltı ESE kafe’de verilmektedir.

Kingsgate Apart Daireler (Ekonomik)

Sliema eteklerinde yer alan bu kompleks, 1-2 kişilik  odalar ile tam donanımlı mutfaklı dairelerden oluşur. Her dairede kablo TV bulunmaktadır. Jeton ile  ortak bir çamaşır makinesininden yararlanabilirler.  ESE Malta’ya Pazartesi- Cuma günleri sabah servisi vardır. Wifi ücretli kullanılabilir.

Meridian Yurdu

Odalar 2 kişiliktir. ESE Kompleksi’ne 10 dakika yürüme mesafesinde St Julian’s yer almaktadır. Tam ekipmanlı mutfaklı  dairelerde banyo, klima, TV,  DVD ve ücretsiz WiFi vardır.

Lands And Apart Daireler

Sliema sahilinde bulunmaktadır. 3 -4 dakikalık yürüyüş mesafesinde kafeler, açık hava restoranları, alışveriş merkezleri, bankalar ve Tigne Nokta alışveriş merkezi bulunmaktadır.ESE Malta ana okul binasına 15 dakika otobüs ile veya 25-30 dakika yürüme mesafesindedir. Tüm dairelerde 1-2 kişilik yatak odası, banyo-wc, klima, tam donanımlı mutfak,  oturma alanı ve ücretsiz WiFi vardır.  ESE Malta’ya sabahları Pazartesi’den Cuma’ya kadar servis vardır.

Belmonte Heights Apart Daireler

16 dairelik bir blok apartmandır.  Tüm daireler aydınlık ve çok geniş ve mutfak, yemek ve oturma alanları bulunmaktadır. Tüm dairelerde TV, DVD, ücretsiz Wi-Fi ve klima ile donatılmıştır. 13 daire 2 kişilik yatak odası ve odalarında banyo-wc vardır.  3 daire 2 kişilik 3 yatak odası ve odalarında banyo-wc bulunmaktadır.  Okula 15-20 daika yürüme mesafesindedir.

White House Apart

White House Apart, ESE dil Okulu’nun çaprazında yer almakta olup 20 adet çift kişilik, bir adet 3 kişilik ve bir aile odasından oluşmaktadır. Kahvaltı ESE Kafe’de verilir.