EC Malta Dil Okulu

EC Malta Dil Okulu

Malta İngilizce öğrenmek büyüleyici ve samimi bir yerdir. Plajda dinlenebilir veya adanın ilginizi çekebilecek birçok yerini ziyaret edebilirsiniz. Malta Neolitik Tapınaklar gibi tarihi güzelliklerini doğal güzellikleriyle bütünleştirip yüzünü tebessüm ettirecektir.

EC Malta Dil Okulu ISO 9001 kaliteli akredite edilmiş uluslararası İngilizce dil okullarından biridir. EC Malta Dil Okulu modern, aydınlık binaları, çeşitli aktivitelerle öğretimi destekleyen ve profesyonel kadrosuyla sizlerin karşısına çıkmaktadır.

EC Malta St Julian en, uluslararası ISO 9001 kalite akreditasyonu için küçük bir koy ve birkaç İngilizce dil okullarından biri etrafında inşa edilmiş şirin bir turizm tesisi yer almaktadır. okul, aydınlık, modern ve yıl boyunca aktivite ile uğultu olduğunu. Bizim öğretmen ve personel sıcak bir karşılama bekliyoruz. EC Malta Dil Okulu restoranlar, cafeler, barlar ve publara yakın olan St. Julians’ın kalbinde yer almaktadır. EC Malta Dil Okulu’nda  2 büyük binası ile  binalarında ücretsiz Wi-fi bağlantısı, öğrenci bilgisayarları, interaktif yazı tahtaları, kendi kendine çalışma alanları, kütüphane tesisleri, kafeleri ve çatı terası bulunmaktadır. Ayrıca Malta’nın en iyi 5 yıldızlı otelin sahil kulübüne sahiptir. Film geceleri, uluslararası gece, beach club üyeliği ve oyun geceleri gibi birçok sosyal faaliyetler yıl boyunca öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmak ve eğitimi yaşama taşımak amacıyla  düzenlenmektedir.

EC Malta Dil Okulu öğrencilerin profesyonel olma çizgisini destekler ve dinleme, alıştırma ve not alma gibi akademik dinleme becerilerini olluşturmaya yönelik anlatım/konferans serisi, aksanları farkedebilmek ve tam bir aksan oluşturmaya yönelik telaffuz kliniği, konuşma becerilerini yükseltmek, tam ve akıcı bir konuşma sahip olabilmek amacıyla ilgili bir konu üzerinde öğretmen veya anadili ingilizce olanlarla birlikte düzenlenen konuşma sınıfları, anadili İngilizce olan konuşmacılarla uzun vadeli öğrencilerin birlikte toplantılarını gerçekleştirecekleri sohbet partnerleri gibi akademik dil öğretimi için dil atölyeleriyle ekstralarıyla ihtiyaçlarınızın tamamına destek olmaktadır.

EC Malta Dil Okulu öğrencilerin dil öğrenme yolculuğunda onların her adımında doğru eğitimi vermek için “Küresel bir toplum içinde öğrencilerin başarısına destek olma.” ilkesini misyon edinerek müfredatını tasarlamıştır. Otuz yılı aşkın eğitim deneyiminde öğrencileri baz alarak profesyonel ekip tarafından ölçülebilir verilere dayalı müfredatında iletişimsel yaklaşımı” takip etmiştir. Ders içerikleri ilgi çekici hale gelmesi için her ders içeriğinde gündelik konular ve güncel olaylar temaları üzerinde durmaktadır. Güleryüzlü ve profesyonel öğretmenler sınıfta ilgi çekici konular üzerinde tartışmalar yaratacaktır. Sınıf içi tartışmaların doğru ve etkin yönetilmesi için aktif küçük gruplar, eşli gruplar düzenlenerek ayrı ayrı görevlendirilir; proje hazırlamaları ve projeleri üzerinde dil becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Doğru telaffuz gelişimini sağladığınızı, dilbilgisi ve kelime bilginizi geliştirdiğinizi ve kendinizi uygun bir şekilde ifade etmenizi gerektiren cümleleri kolayca inşa ettiğinizi farkedeceksiniz.

 

EC MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

  • Genel ingilizce
  • Yoğun ingilizce
  • Toefl
  • İelts
  • Grup İngilizcesi

DENEYİM VE YAŞAM KURSLARI

 

Genel ve Yoğun İngilizce

EC Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları öğrencilerin dört dil becerilerini geliştirmek için düzenlenmiş en popüler kurstur. Haftada 20 ders ile okuma, yazma, dinleme ve konuşma odaklı bir program seyretmektedir.

İngilizce öğrenmede zamanla yarışarak hedeflerine ulaşmak isteyenler, haftada 30 ders EC Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursunu tercih edebilirler. Bu kurs kısa zamanda akıcı İngilizce öğrenmek isteyenler için büyük bir fırsattır.

City İngilizce

İngilizce öğrenin ve doğrudan yerel manzaraları ve kültürünü

Bir İngilizce Eğitimi

EC Malta Dil Okulu Bire Bir İngilizce Eğitimi ile az zamanda en yüksek dereceye ulaşmak için hazırlanmış en üst düzey kurstur. EC Malta öğretmenleri kurs öncesinde öğrencinin eksik konularını belirleyerek oluşturdukları müfredatı takip ederler. Bu sayede bireysel eksiklerin giderilmesi ve öğrencinin dilin tüm becerilerine kısa zamanda sahip olması amaçlanmıştır.

Mini Grup

Sınırlandırılmış kişi sayısı ile oluşturulan gruplarda daha fazla öğretmenle etkileşime geçmenize olanak tanıyan EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursu ile tam odaklanma sağlanarak dersin amaçlarını etkin biçimde hayata geçirilmesi, konsantre ve motivasyonun arttırılmasıyla kurs veriminin de yükselmesi hedeflenmiştir. Bu sayede birey öğretimdeki desteği daha yoğun hissedecektir.

İngilizce ve Fransızca – İki Dilli Programı

Montreal İngilizce ve Fransızca öğrenin

 

EĞİTİM VE SINAVLAR

 

Sınav Hazırlık ve Eğitim İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, TOEIC gibisınavlara yönelik özel programlanmış Sınav Hazırlık İngilizce Kursları ile öğrencilere sınav tekniklerini öğretmek , öğleden sonraları sınavlar düzenlemek, öğrencilerin eksik oldukları konuları tekrarlamak amaçlanmıştır. Konuşma, dinleme, okuma, yazma dil becerileri geliştirilerek sınavda öğrencilerin tam performans göstermeleri kurs kapsamının çerçevesini oluşturmaktadır.

EC Malta Dil Okulu dil eğitimindeki güçlü perspektifinin yansımaları ile akademik becerileri düzenleyip geliştirme ve bir üniversite kapsamında gerekli bilgi ve becerilerin öğrenciye aktarılması sağlanarak öğrencinin profesyonel gelişiminin önündeki dil engelleriyle başaçıkmasını kolaylaştırmak için EC Malta Dil Okulu Akademik Amaçlar İçin İngilizce Programlarını açmıştır.

 KARİYER BAŞARI İÇİN İNGİLİZCE

 

İş İngilizcesi Kursları

 

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları öğrencinin iş hayatında İngilizce konuşma becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Okuma, yazma, anlama, anlatma becerileri ve kültürünün gelişmesine katkıda bulunur. EC Malta iş İngilizcesi kursları haftalık 30 desten oluşmaktadır. 20 ders genel İngilizce ve 10 ders iş İngilizcesi odaklı bir program halinde sunulmaktadır. EC Malta Dil Okulu Küresel Kariyer Grupları ile yine iş dünyasının karmaşıklığını dil açısından kolaylaştırmanıza etken olmaktadır. EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Mini Gruplarıyla ise sınıfta bulunan öğrenci sayısını seyrelterek algınızı ve derse bağlayıcılığınızı arttırmanızı sağlar.

EC Malta Dil Okulu Konaklama

EC Malta Aile Yanı

İngilizce pratiğinizin sınıf dışında da ilerlemesini ve pratiğinizin artmasını istiyorsanız aile yanı konaklama en iyi seçenektir. Öğrenciler isteğe bağlı olarak çift ya da tek kişilik odaları tercih edebilirler, Farklı uluslu bir arkadaşıyla aynı odayı paylaşma olanağına da sahiptir. Öğrencinin eşyaları için bir giysi dolabı, bir sandalye ve çalışma masası odalarında yer almaktadır. Yatak örtüleri ve havlular aileler tarafından karşılanmakta olup haftada bir değiştirilmektedir.

EC Malta Yurtlar

Yurtlar genellikle çok fazla öğrencilerin konakladığı oldukça büyük binalardır. EC malta yurt konaklama öğrencinin bütçesine en uygun seçeneklerden biridir. Yurtta konaklama seçeneğinde tek ve çift kişilik odalar bulunmaktadır. Her katta tam ekipmanlı mutfak bulunmaktadır. Öğrenciler yemeklerini kendileri yaparlar.

EC Malta Apartlar

Tüm dünyadan gelen öğreniciler ile aynı apartta kalmak onların kültürlerini öğrenmek, arkadaşlık kurmak için çok güzel bir  fırsattır.  Apartlar konforlu bir  şekilde düzenlenmiş ve içerisinde tam ekipmanlı mutfak, yemek masası, TV, Wi-Fi internet bağlantısı bulunmaktadır.