Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulunda İngilizce öğretiminin esasları dil öğrenimi ve öğretimi için Avrupa Konseyi tarafından kurulan Avrupa Ortak Başvuru Çerçevesi’ne dayanmaktadır. Bu sebeple öğretim sistemi dil gelişim seviyeleri altı seviye halinde bölümlendirilmiştir. Doğru aşamadan dil öğrenmenizi başlatmak amacıyla ön bilgileriniz Clubclass Dil okulu tarafından hazırlanan güvenilir bir ölçme-yerleştirme testi yoluyla belirlenmektedir. Dört alanda dil yeteneğini belirleyerek: konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz analiz edilir. Öğrencilerin dil gelişimini düzenli olarak izlenmesi ve nasıl ilerlediklerinin takip edilmesi amacıyla değerlendirmeler yapılır.

Clubclass’daki tüm dersler öğrencileri motive etmek için tasarlanmıştır. Farklı kombinasyonu dilin iletişim ve pratik kullanımı için en hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlamıştır. Derslerde kullanılan eğitim materyalleri aracılığı ile desteklenerek, deneyimli ve profesyonel öğretim kadrosu tarafından sunulmaktadır.

Çalışmalarınız eğitim direktörü aracılığıyla herhangi bir akademik konuda destek ve tavsiyeleri her zaman mevcuttur. Kursun tamamlanması üzerine öğrencilere katılımı ve seviyesini onaylayan bir sertifika verilecektir.

Clubclass Malta öğrencileri konaklama yerleşkesinde açık ve kapalı havuzları, büyük bir fitness merkezi, internet kafe, çamaşırhane, pizzeria, pub, restaurant yer almaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu FELTOM ve ALTO üyesidir. Genel İngilizce, iş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve Cambridge sınav kursları bulunmaktadır.

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

  • Yetişkinler İçin Genel İngilizce
  • Yetişkinler için İş İngilizcesi
  • Yetişkinler İçin Sınava Hazırlık
  • Genç Programları
  • Ebeveyn ve Çocuk Programları
  • Kapalı Gruplar
  • Özel Kurslar

Yetişkinler İçin Genel İngilizce

Clubclass Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu seyahat, çalışma, eğitim gibi alanlarda ihtiyacınız olan İngilizceyi etkili biir şekilde öğrenmenizi sağlar. Clubclass Malta deneyimli öğretmenleri dört temel dil becerilerini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırmak için farklı materyaller ve ders kitapları kullanırlar. Bu kursun amacı İngilizce iletişim kurmanıza yardımcı olmaktır. Farklı alternatifleri sizler için yaratan Clubclass Dil Okulu sizlerin daha önde olmanızı amaçlamıştır.

Standart Genel İngilizce kursu haftada 20 ders ve Yoğun Genel İngilizce kursu olarak haftada 30 ders şeklinde, ortalama 8-12 kişilik sınıflarda, başlangıçtan ileri aşamaya kadar tüm seviyeler 18 yaş üstü bireylere verilir. Ayrıca Standart Mini Grup Genel İngilizce olarak haftada 20 ders ve Yoğun Mini Grup Genel İngilizce olarak haftada 30 ders olarak tüm seviyeler,  4-6 kişilik sınıflarda 18 yaş üstü bireylere verilmektedir. Clubclass Malta Dil Okulu’nda bireylerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek karma genel ingilizce grupları da oluşturulmuştur. Bireyler özel-standart ve değişken kurs süresi seçenekleri farklı kombinasyonların oluşturulduğu gruplarla kendilerine yönelik en etkin programı seçmenize olanak tanıyacaktır.

Yetişkinler İçin İş İngilizcesi

Clubclass Malta Dil Okulunda Standart İş İngilizcesi kursu haftada 20 ders olarak 4-6 kişilik sınıflarda ve Yoğun İş İngilizcesi kursu olarak haftada 30/20/10 ders şeklinde, ortalama 4-6 veya 8-12 kişilik sınıflarda verilmektedir. Bu grupların yanısıra Karma İş İngilizcesi kursunda da farklı kombinasyonlardan meydana getirilmiş içerik ve öğrenci sayısı seçenekleriyle de sınırlarını genişletmektedir. Clubclass Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursu iş hayatınızda gerekli İngilizce iletişim kurmada ihtiyacınız olan İş İngilizcesi konularından oluşturmaktadır. İş İngilizcesi kursu pazarlama, iş planlama, iş sunumları, finans ve ekonomi alanlarındaki dersleri içermektedir. İş görüşmeleri konusunda pratik eğitim verilmektedir.

Sınav Hazırlık Kursları

Cambridge, TOEFL, IELTS kursları sonuda sertika sınavlarına okulda girebilirler. Herbir sınavın ayrı tarihleri vardır. Bu kurslarda öğrenciler hazırlanmak istediği sınavın genel yapısını, soru şekillerini, ölçme ve değerlendirme sistemlerini algılamaları sağlanıp, İngilizce dil bil bilgilerini bu sınavlarda nasıl kullanmaları gerektiği aktarılmaktadır.

Öğrenciler Clubclass Malta Dil Okulu’nda TOEFL, IELTS ve Cambridge sınavlarından herhangi birinde başarıyı yakalamak için düzenlenen  kursları tercih edebilir ve haftada 30 ders görerek mevcut başarısını 8-12 kişilik sınıflarda şekillendirebilir.

Genç Programları

Bu program seçeneği ile aileler çocuklarının geleceğine kslıcı ve etkin bir yatırım yaparlar. Clubclass Malta Dil Okulu’nda 10-13 yaş ve 14-16 yaş grupları halinde oluşturulan genç programları öğrencilerin eğlenerek kalıcı öğrenmelerini hedef almaktadır. Clubclass Malta Dil Okulu bu amaçla haftada 20 ders ve 10-15 kişilik sınıflarda doğru yapılandırılmış bir program sunmaktadır. Zihin gelişimi olarak bireyin dil gelişimi doğru desteklemenin ne kadar önemli olduğunu bilen Clubclass Malta Dil Okulu öğrencilerin algısını ve dil zekasının gelişimine yönelik programlar tasarlamış ve tüm bunları heyecan verici aktivitelerle bütünleştirmiştir. Genç bireyler bu sayede konuşma ve dinleme eğitimlerinde kendilerine güven kazanacaktır. Genç bireyler zamanlarını en kaliteli şekilde değerlendirecek, sıkılmadan dilin tüm kazançlarını tüm yönleriyle elde edecektir. Dünya üzerinde çok farklı kültürden akranlarıyla buluşması onun için ayrıca psikolojik güven desteğini de yükseltecektir.

Ebeveyn-Çocuk Programları

Clubclass Malta Dil Okulu’nun sizlere sunmuş olduğu bu avantaj ile çocuklarınızla birlikte özgürleşmenin ve öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız. Clubclass Malta Dil Okulu bu yolculuğunuzda kelime bilgisi, günlük İngilizce konuşma, deyimler ve gramerleri öğrenmeniz ve gerçek iletişimle tanıştırmaya davet ediyor. Haftada 20 ders ile 10-15 öğrencilik sınıflarda etikin bir deneyim sizi çağırıyor.

Bire-Bir İngilizce

Clubclass Malta Dil Okulu bire-bir dersleri öğrencinin bireysel dil eksikliklerini karşılamak amacıyla haftada 20-30 ders olarak düzenlenmektedir. Öğrencilerin orta seviyeye ulaşması halinde sınav hazırlık kursları gibi diğer başka kurslara geçiş imkanını sağlayan esnek bir programdır. Bu kursların en büyük katkısı bire bir öğrenci- öğretmen etkileşimine dayanması ve bireyin kişisel eksikliklerinin karşılanması yönünde olmasıdır. Bu kurs dilin akıcılığın daha mükemmel hale getirmek için çok iyi fırsatlar sunmaktadır. Birebir dersler kişinin eksiklerini göz önünde bulundurması sebebiyle bireyin hızlı ve iz bırakan öğrenmeleri gerçekleştirmesi önemsenmektedir.

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA

Tek Odalı Daire

Clubclass Malta tek yatak odalı daireler okul kampüsünde bulunur. Tek yatak odalı dairelerde klima, banyo, tam donanımlı mutfak,televizyon ve telefon vardır. Haftalık temizlik yapılmakta ve nevresim ve havlu değişimi yapılmaktadır.Tek yatak odalı dairelerde1-2-3 kişi konaklayabilir. Max 3 kişi konaklayabilir.

İki Odalı Daireler

Clubclass Malta iki yatak odalı daireler okul kampüsünde bulunur. İki yatak odalı dairelerde klima, banyo, tam donanımlı mutfak, televizyon ve telefon mevcuttur. Haftalık temizlikler yapılmakta nevresim ve havlular değiştirilmektedir. İki yatak odalı daireler tekkişilik oda , çift kişilik oda olarak kullanılabilir. Max 6 kişi konaklayabilir.

Residence Daireler

Clubclass Malta apart Daireler 3 ile 4 yatak odası olan dairelerdir. Okulun karşısındadır. Residence Dairelerde televizyon, telefon, tam donanımlı mutfak, iki ya da 3 banyo, 3-4 yatak odası bulunmaktadır. Bu apartlar en fazla 8 öğrenci ile kalınabilecek üçlü, ikili, ya da tekli yatak odaları şeklindedir.

Hostel

Clubclass Malta yurdu okulun karşısındaki cadde de yer almaktadır. Hostel paylaşımlı tam donanımlı mutfak, özel duşa kabinle 15 yatak odasından oluşmaktadır. Odalarda en fazla 3 öğrenci konaklayabilmektedir. Yatak odalarında kahve ve çay makinası, buzdolabı, televizyon, telefon, vantilatör yer almaktadır. Haftalık temizlik ve nevresim değişimi yapılmaktadır.

Öğrenci Evi

Öğrenci evi okulun karşısında yer almaktadır. Her öğrenci evinde paylaşımlı mutfak, paylaşımlı 5 banyosu, paylaşımlı 5 wc,on adet 2-3 kişilik odalar yer almaktadır.Yatak odalarında vantilatör mevcuttur. Haftalık temizlik ve nevresim değişimi yapılmaktadır.

Aile Yanı

İngilizce konuşan Malta’lıaileler okula 5-10 dakika yürüme mesafesinde konumlandırılmış ve özenle seçilmiş ailelerdir.1-2-3 kişilik odalar vardır. Konaklama tam pansiyon (kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği) olarak sunulmaktadır.

Otel Konaklama

4 ya da 5 yıldızlı konforu tercih eden öğrenciler için Clubclass otel konaklamaları okula 5 dakika yürüme mesafesindedir.