Chamber College Malta Dil Okulu

Chamber College Malta Dil Okulu

Chamber College Malta Dil Okulu Language Bookings.com tarafından 2013 yılı Kaliteli Okul Ödülü ve Languagecourse.net tarafından Dil Okulları için Müşteri Memnuniyeti Ödülünü almıştır. Chamber College Malta Dil Okulu tüm öğrencileriyle birebir ilgilenmekte ve beyaz tahtalarla donatılmış, klimalı yirmi dokuz sınıfıyla eğitim hizmetini vermektedir. Kafede öğrenciler internet bağlantısına ücretsiz erişim sağlamakta, öğrenci kütüphanesi ve kendi kendine öğrenme merkezinden yararlanabilmektedir. Tüm öğrencilere haftalık olarak konuşma dersleri de yine ücretsiz olarak verilmektedir. Kişisel gelişim ve eğlence olanakları çerçevesinde haftalık aktivite programlarını ücretsiz düzenlemekte, video, bilardo oynayabilecekleri alan ve İngilizce televizyon programlarını izleyebilecekleri oyun odası imkânlarını öğrencilerin kullanımına sunmuştur. Chamber College Malta Dil Okulu binası olimpik yüzme havuzu, spor salonu, koşu pisti, futbol sahaları, basketbol sahası, tenis kortu ve voleybol sahasının bulunduğu üniversite spor merkezinin hemen karşısında bulunmaktadır. Muhteşem ada manzaralı çatı terası Malta’nın tüm görkemini karşınıza getirmektedir.

 Chamber College Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu İngilizce Kursları; gençler, yetişkinler, iş İngilizcesi ve sınava hazırlık kursları olarak bölümlendirilmiştir. Bu gruplar bünyesinde;

Gençler

Yetişkinler:

  • Bire Bir Genel İngilizce Dersleri
  • Genel İngilizce
  • Mini Yoğun Genel İngilizce

İş İngilizcesi:

  • Bire Bir İş İngilizcesi
  • İş İngilizcesi Kursları
  • Yoğun İş İngilizcesi

Sınava Hazırlık Kursları:

  • Cambridge ELA
  • IELTS Exam Preparation
  • TOEFL Exam Preparation
  • TOEIC Exam Preparation

YETİŞKİNLER:

Bire Bir Genel İngilizce Dersleri

“Bireysel eğitim, öğrencilere en çok güçlendirmeye ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmelerine imkân verir.”

Chamber College Malta Dil Okulu bireysel farklılıkların öğrenmelerde yarattığı sınırları değiştirmek için bire bir derslerde gereken özeni göstermekte ve bireysel eğitimi talep öğrencinin hazırbulunuşluğunu dikkate alarak ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce konuşma becerisinin geliştirilmesini desteklemektedir.

 Genel İngilizce

“İngiliz Dilinin esas temellerini öğrenebileceğiniz ve günlük olarak pratik yapabileceğiniz bir ortam arıyorsanız, bu kurs tam sizin aradığınız kurstur.”

Chamber College Malta Dil Okulu İngilizce dil seviyeniz her ne olursa olsun İngilizceyi öğrenmenizde ve geliştirmenizde önemli rol üstlenir. Chamber College Malta Dil Okulu İngilizceyi anlama ve pratiğe dökmenizi, iletişim becerilerinizin artmasını hedef almaktadır. Burada dersler öğrencilerin konuşma, dinleme, yazma, anlama ve telaffuz becerilerinin artırılmasına yönelik tasarlanmıştır. Çok uluslu öğrenci portföyü etkileşim temellerinizi güçlendirip İngilizce konuşmanıza ve dolayısıyla dili yaşamın her parçasında pratik yapmanıza destek olur. Chamber College Malta Dil Okulu deneyimli öğretmenleri ve profesyonel desteği ile her zaman mükemmellik arayışında olan öğrencilerin yanındadır.

Mini Grup Yoğun Genel İngilizce

Chamber College Malta Dil Okulu mini grup yoğun  öğrencilerinin İngilizceyi sağlam bir temel oluşturmalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Chamber College Malta Dil Okulu genel İngilizceyi temel düzey kursunda olduğu gibi, günlük etkileşim ve eğitimlerden yararlanırken İngilizcenin yapısal özellikleri hakkındaki bilgilerinizi güçlendirmenizi ve iletişim becerilerinizi daha yüksek seviyeye taşımanızı sağlamak amacıyla etkin bir dil öğrenme programıyla karşınıza çıkmaktadır.

 

 

İŞ İNGİLİZCESİ:

Bire Bir İş İngilizcesi

“Öğrencilerin öğretmenlerden kişiye özel ilgi görmesi ve derslerin belirlenmiş dil ihtiyacına göre yönlendirilmesi, SİZİN kullanabileceğiniz İngilizceyi KENDİ iş ortamınızda öğrenmenizi sağlar.”

İş adamlarına yönelik tasarlanan bireysel programlarımız, öğrencilerin iş yaşamındaki iletişiminin belirli alanlarıyla ilgili iş ve kişisel gereksinimlerine odaklanmaktadır ve öğrencilerin kendileri tarafından sağlanan materyallere dayandırılarak şekillendirilir. Böylece öğrencilerin İş İngilizcesinin çeşitli derinliklerini kendi uzamsalında ilerleyerek ihtiyaç duydukları konulara göre keşfetmesi ve öğrenmesini sağlar.

 

İş İngilizcesi Kursları

“İş alanındaki güncel olayları kapsayan bu program, profesyonel bireylere iş ortamında üstünlük kazanmalarına yardımcı olur.”

İş İngilizcesi Kursları, İş İngilizcesi becerilerini genişletme ihtiyacını duyan tüm bireylere yöneliktir. Chamber College Malta Dil Okulu iş alanındaki güncel konuları ve modern uygulamaları takip ederek İngilizce dersleriyle bütünleştirip, profesyonel bireylere günlük iş İngilizcesini öğrenme imkânını sunar. İş İngilizcesi kurslarında öğrenciler dünya ekonomisinden pazarlamaya, finansal şartlardan şikâyetlerin ele alınmasına kadar değişik bir yelpazeyi kapsayan birçok konuda çalışma yürütürler.

Yoğun İş İngilizcesi

Chamber College Malta Dil Okulu tarafından iş İngilizcesi becerilerini geliştirmeye ihtiyacı olan bireyler için tasarlanan bu kurslar, öğrencilere diğer profesyonel katılımcılar ile etkileşimde bulunmalarına olanak sağlamaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu bu katılımcıların kendilerinin getirdiği özgün materyalleri kullanmalarını ve ilgili iş alanına ilişkin İngilizce becerileri kazanmalarını hedeflemektedir.

 

 

SINAV HAZIRLIK KURSLARI:

“Sıkı çalışma ve profesyonel öğretmenlerimizin desteği ile uluslararası kabul görmüş sınavlarda başarılı olmanıza yardımcı olur.”

Cambridge, IELTS ve TOEFL sertifikaları  yüzlerce üniversite, kolej ve işverenler tarafından İngilizce yeterlilik göstergesi olarak kabul gören uluslararası belgedir. Cambridge, IELTS ve TOEFL sınavları, adayların hem akademik hem de profesyonel ortamda etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurma yeteneğini değerlendirmeye yöneliktir. Chamber College Malta Dil Okulu bu sınavlarda başarılı olmanız için gereksinim duyduğunuz hazırlığı sağlayarak özgüven kazanmanıza yardımcı olur ve dildeki yetkinliğinizi arttırmanızı sağlar. Tam bu noktada test yanıtlama stratejileri konusunda deneyim kazandırmayı, İngilizce bileşenlerinin kullanımını kapsamak üzere önemli kelimeleri öğrenmenizi ve gramer bilgisini geliştirmenizi ve ilerlemenizi değerlendirmek üzere daha önceki yıllara ait resmi sınav sorularını çözmenizi hedeflemektedir. Chamber College Malta Dil Okulunun destekleriyle bu amaç çizgisinde genel İngilizce yeterliliğinizi son derece doğru yapılandıracak,  progresif görev ve etkinlikler aracıyla geliştirecek, sınav stratejilerini öğreneceksiniz. Sınavlardaki soru şekilleri hakkında bilgi edinecek, kelime dağarcığınızı zenginleştirecek, gramer bilgilerinizin doğruluk ve çeşitliliğini arttıracak, gerçek hayattaki akademik ve profesyonel ortamlarda sizin için yararlı olabilecek akademik becerilere sahip olacaksınız.

CHAMBER COLLEGE MALTA DİL OKULU KONAKLAMA:_

Aile Yanı

İngilizce konuşan ev sahibi aileler ile sıcak ilişkiler kurmak ve konuksever bir ortamda konaklama, Chamber College Malta öğrencileri için sunulan ideal bir fırsattır. Malta’lı aile ile  İngilizce pratik yaparak dilinizi geliştirme fırsatı bulacaklar.

Oteller

3*, 4* Otellerde daha fazla konforun yanı sıra farklı yaşam tarzı sunan tesislerdir.

Standart Daireler

Su ve elektrik,haftada bir kez daire temizliği,haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi, tam ekipmanlı mutfak, çamaşırhane, klima,ısıtıcı,kablolu televizyon,Wifi İnternet erişimi ve telefon mevcuttur. Okula 10-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Ekonomik Daireler

Su ve elektrik, haftada bir kez daire temizliği, haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi, tam ekipmanlı mutfak, çamaşırhane, vantilatör, ısıtıcı, kablolu televizyon, Wifi İnternet erişimi ve telefon mevcuttur. Okula 20-40 dakika yürüme mesafesindedir.